KALBOS LAVINIMO GRUPĖ

Vos vaikui gimus, išgirstame jo riksmą.
Vėliau vaikas pradeda guguoti ir čiauškėti.
O pats nuostabiausias dalykas, kurio tėvai nekantriai laukia – pirmieji  ištarti vaikelio  žodžiai,

Kartais nutinka taip, kad  trijų- keturių metų sulaukęs vaikas, vis  dar nepradeda šnekėti sakiniais. Jo kalba vystosi ne taip sklandžiai kaip tėvai tikisi. Jie laukia, laukia ir vis nesulaukia, kada gi mažylis čiauškės aiškiai ir sklandžiai.
Kaip bebūtų liūdna, tačiau kompiuteriai, planšetės ir telefonai, padaro savo „juodą” darbą. Pralinksmindami ir suteikdami jiems žaidimų ar filmukų kupiną laisvalaikį, nevystome vaikų kalbos, kuri vystosi tik KALBANT.  Dar puikiau, kai į kalbos lavinimo pratybas yra įtraukiama muzika, teatras ir žaidimai.

Agnė Ragauskienė

24 metus pedagoginį darbą su vaikais praktikuojanti pianistė (baigusi studijas LMTA) Agnė Ragauskienė, kviečia mažuosius šnekorius į Muzikinius užsiėmimus, kuriuose bus lavinama kalba bei išraiška. Dainelių, eilėraštukų ir  muzikinių žaidimų pagalba  vaikai mokysis naujų žodžių bei sklandaus kalbėjimo subtilybių, taip pat kurs istorijas dalyvaudami lėlių teatro, bei kituose kūrybiniuose užsiėmimuose.
Pedagogė Agnė taip pat yra baigusi spec.pedagogikos ir spec.psichologijos kursą, kuris padeda dar geriau įsigilinti ir pritaikyti muzikos bei  kitų meno šakų metodus kalbos lavinimo pratybose.

Kviečiame vaikučius nuo 3 iki 6 metų lavinti kalbėjimo įgūdžius muzikuojant bei kuriant KALBOS LAVINIMO GRUPĖSE.
Užsiėmimai: Pirmadieniais ir trečiadieniais.
Grupės: 3-4 metų – nuo 10 00 val.
5-6 metų – nuo 11 00 val.

ABONENTINIS MOKESTIS: 4 kartai – 60 e; 6 kartai – 85 e; 8 kartai – 100 e
Pirmas kartas – NEMOKAMAS !!!
REGISTRUOTIS

 

Garso ir savęs pažinimo grupė vaikams

Garso ir savęs pažinimo grupė skirta 7-14 metų vaikams, turintiems diesleksijos sutrikimą.
Gongų ir senų archainių instrumentų garsai priartina prie gamtos, sugrąžina į natūralią žmogaus prigimtį. Paleidžia įtampas ir harmonizuoja. Garsas yra galingas įrankis, galintis atpalaiduoti, stabilizuoti bei energizuoti.
Mokslininkai yra ištyrę, kad panašų į gongų garsą kūdikiai girdi dar būdami motinos įsčiose, todėl pasinėrę į pirmapradžio garso erdvę jaučiame saugumą, ramybę ir natūralumą.
Kodėl šie užsiėmimai vaikams su disleksijos sutrikimu yra ypatingai naudingi?
Pirmapradis garsas padeda vaikui susikoncentruoti, pajausti savo vidinę esmę, nusiraminti, pamilti save. Vaikui lengviau atsiverti ir išreikšti save. Lavinama vaizduotė, suteikiama galimybė atsitraukti nuo išorės trikdžių, nuraminamas protas.
Aukštų vibracijų garsai gydo, balansuoja ir harmonizuoja.
Užsiėmimo eiga: pradžioje lydint pirmapradžiams garsams vaikai įvedami į meditacinę nuotaiką, vyksta instrumentų garsų žaismas, atpažinimas, maudynės garse. Garsai užpildo erdvę, o tuo pačiu ir kiekvieną kūną. Sesijos pabaigoje pasidalinama savo išgyvenimais, aptariamos patirtos nuotaikos.  Kartu kuriamas muzikinis spektaklis – vaikai turi galimybę patys pasijausti kūrėjais. Rezultatas visada būna nuostabus čia ir dabar. Tai suteikia visiems dalyviams bendrystės pojūtį.
Užsiėmimus veda Nomeda Mikulskienė – garso terapijos praktikė, profesionali smuikininkė, pedagogė.
Užsiėmimų laikas: pirmadieniais 18 00 – 19 00 val.
Užsiėmimų kaina: 60 e/mėn.